Sestava

Renda Kučera

U nás doma se poslouchala muzika všeho druhu, ale nejvíc asi český folk a country, takže bylo víc než pravděpodobné, že i já se k této muzice přikloním. Ve 12 letech jsme si s kamarádem řekli, že bychom mohli hrát na kytaru tak jsme to zkusili a první akordy a první odposlouchané písničky jsme se snažili vyloudit na „sladké dřevo“. Později jsem hrál už jen já a to po hospodách a u táboráků. Někdy v roce 2014 jsme založili kapelu zaměřenou na folk country s názvem LhotaBand. Potom mě oslovil bubeník kapely Nazgul jestli si nechci s nimi na dvanáctku zahrát metal a od listopadu 2019 jsem začal s Nazgulem hrát.

Vojta Zoch

Já to vezmu letem….v sedmi letech jsem začal hrát na akordeon.. Na učňáku první kapela.. “Ty hraješ na harmoniku, to je stejný jako na varhany“ takhle nějak to bylo, viď Radku?😊…takže následoval přechod na klavír a klávesy.. Zásadní kapela pro mě byla PEGAS.. dobrá muzika, skvělí muzikanti-ahoj Oldo😊 Kapelu zastavila vojna.. na vojně jsem přežil jako muzikant v Posádkové hudbě Slaný.. Ráno dechovka, po večerech bigbít😊 Po vojně vinárny, plesy, zábavy…pak jsem změnil práci a na muziku jsem hodně dlouho neměl čas.. Pak přišla nabídka od Mědvěda, abych s ním zkusil aspoň jednu zkoušku s Nazgulem.. Tuhle muziku jsem nikdy předtím nehrál a ani se mi nějak nechtělo.. První zkouška s Nazgulem rozhodla.. Takže teď jsem v Nazgulu a jsem za to rád..

Jarda Jirsa

Náš bubenmástr, nic o něm nevíme, prostě se na začátku Nazgulu objevil. Zlí jazykové ale tvrdí, že když mu dojdou prachy na špagety, živí se rozlámanejma paličkama.

Rosťa Kopta

Začal jsem jako asi každý v té době ve dvanácti hrát na akustickou kytaru abych mohl balit holky. Ve čtrnácti už jsem ze spolužákem Bobešem zakládal první kapelu, ale jelikož hrál lépe na kytaru než já začal jsem hrát na baskytaru. Pod hlavičkou SSM jsme si zahráli i na okresním kole politické písně. Poté jsem narukoval do Prostějova kde jsem se potkal s kytaristou Romanem Zipem Schneiderem. Na vojně jsme založili kapelu a po vojně jsme spolu v hraní pokračovali v kapele Black Roses. Po nějakém čase se naše cesty rozešli a já nahradil basáka v kapele Graf rock. Pak jsem hrál i v Plzeňské kapele Depo rock. Život mě ale po čase poslal ku Praze. Zde jsem si chvíli pohrával z hrou na doprovodnou kytaru v kapele Zvrhlej bagr a v punkové kapele Ale hovno. Pak zpěvák a kytarista z této kapely chtěl dělat nový projekt a já se vrátil opět k baskytaře a založili jsme kapelu Despekt se kterou jsme v roce 2015 vydali cd s názvem Despekt. Bohužel se po té naše názory na další tvorbu rozcházely a já dostal nabídku jít hrát do Pražské heavy metalové kapely NAZGUL, kde po určitých tragédiích a změnách hraji do dnes. Současně hraji ještě s kapelou Morgiana project, kterou sestavil můj kamarád a spoluhráč z let vojenských Roman Zipp Schneider. A to je zatím vše.

Ondra "Medvěd" Valový

Vždycky mě bavila hudba a ta tvrdá obzvlášť ale paradoxně ke kytaře sem se rozhoupal až někdy v patnácti letech a rovnou to byla ta elektrická. První pokusy s hraním v kapele přišly zhruba o deset let později s kolegou z práce, ale mladí a nezkušení jsme dlouho nevydrželi. Následovalo pár dalších podobných pokusů až sem se dostal jako náhrada do Kadaňské stoner rockové formace Incident kde sem působil cca půl roku, ale bohužel kvůli pracovnímu vytížení všech členů se formace rozpadla. Proběhlo opět hraní po zkušebnách s kolegy z práce a kamarády, ale nic konkrétního nevzniklo. Jednoho dne sem narazil na inzerát že Terezínská symphony metalová kapela Betelgeuse Orchestra hledá kytaristu a zkusil jsem to. Tam jsme se na zkoušce potkali s bubeníkem NAZGULu Jardou Jirsou který mě pozval na zkoušku do NAZGULu a bylo rozhodnuto.